تبلیغات گوگل بهترین و سریع ترین نوعی از تبلیغات است که سایت شما را در صفحه اول و لینک اول گوگل قرار می دهد. لینک هایی که در جستجوری گوگل علامت AD کنار آنها نمایش داده می شوند، لینک‌های تبلیغاتی هستند که در صفحه جستجو نمایش داده شده اند. شما می توانید در کنار تبلیغات ارگانیک سئو SEO برای اینکه سریع تر به نتیجه مطلوب خود در بازار دیجیتال مارکتینگ برسید از تبلیغات گوگل استفاده نمایید.

کارا سایبری با بهره گیری از متخصصین با تجربه می تواند شما را در مدیریت و اجرای کمپین های مختلف گوگل یاری نمایند. ساخت گوگل ادز و راه اندازی و مدیریت اکانت گوگل ادز نیاز به دانش و تجربه در این حوزه را دارد. اگر می خواهید نتیجه مطلوبی از تبلیغات در گوگل داشته باشید و کاربران هدف خود را با استفاده  از کمپین های تبلیغاتی گوگل به سایت خود هدایت کنید نیاز به رعایت موارد مختلفی در اکانت گوگل ادز می باشد که در ادامه به برخی از آنان اشاره می کنیم.

تنظیمات نمایش تبلیغات گوگل

پنل گوگل ادز ویژگی ها و امکانات مختلفی برای نمایش تبلیغات شما برای بهتر رسیدن به کاربران هدف شما در اختیارتان قرار می دهد به طور مثال هدف گیری کاربران بر اساس زبان مرورگر کاربران، موقعیت مکانی کاربران و زمان نمایش تبلیغات برای شما قابل تنظیم می باشد.

استراتژی های قیمت گذاری تبلیغات گوگل

گوگل ادز روش های مختلف قیمت گذاری را برای ما پیشنهاد می دهد که استراتژی قیمت گذاری نام دارند و با توجه به نیاز و اهداف ما در تبلیغات متفاوت می باشند. همچنین از تنظیمات دیگر پنل تبلیغات گوگل ادز تنظیمات مصرف بودجه می باشد.